Ogłoszenia duszpasterskie – 05.06.2022r.

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 05.06.2022r.

1. Dziś świętujemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy św. o godz. 17:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa.
  2. Przypominamy, że w czerwcu Msze św. sprawujemy w tygodniu o 7:00 w kościele parafialnym Nawiedzenie NMP, a o 17:00 Msza św. w kościele Serca Pana Jezusa i nabożeństwo czerwcowe.
  3. We wtorek, 7 czerwca o 18:00 zapraszamy na Nabożeństwo Ekumeniczne do Świątyni Wang. Wspólnie z pastorem Edwinem Pech i wiernymi będziemy modlić się o jedność Kościoła.
  4. Przypominamy o ważnych wydarzeniach: 11 czerwca o 11:00 – komunia św.; 12 czerwca o 12:00 – rocznica I komunii św.; 14 czerwca o 18:00 bardzo gorąco zapraszamy naszych Parafian na poświęcenie figury bł. ks. Jerzego Popiełuszki i wniesienie relikwii z okazji 50-rocznicy jego obecności w Karpaczu i Mszy św. jaką sprawował w kościele Serca Pana Jezusa.
  5. Ustalona jest data pogrzebu ks. Henryka Bujoka to 21 czerwca o godz. 13:00 – Mszy pogrzebowej przewodniczyć będzie ks. Biskup Ignacy Dec z diecezji świdnickiej. Zapraszamy do wspólnej modlitwy!
  6. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
  7. Wspomnienia świętych: poniedziałek – NMP Matki Kościoła, wtorek – MB Łaskawej, czwartek – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  8. Za tydzień niedziela Uroczystości Trójcy Świętej.

Błogosławionej niedzieli pełnej światła Ducha Świętego wszystkim życzymy. Niech dobry Bóg nam błogosławi i rozświetla codzienne drogi.