Ogłoszenia duszpasterskie – 29.05.2022r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 29.05.2022r.

1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Wpatrujmy się z Jezusem w cel naszej ziemskiej pielgrzymki i prośmy Boga o Boże łaski na nasze codzienne drogi życia. Po Mszy św. o godz. 17:00 nabożeństwo majowe.
  2. Przed nami 2 dni majowe. Nabożeństwa o 17:00, a po nich Msza ok. 17:30.
  3. W środę nowy miesiąc czerwiec. Tradycyjnie w tym miesiącu rozpoczynamy Msze święte w kościele Serca Jezusowego o godz. 17:00. Po Mszy nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa.
  4. Z okazji pierwszego czwartku miesiąca modlić się będziemy przed Najświętszym Sakramentem o nowe, liczne i święte powołania kapłańskie
  5. W piątek okazja do spowiedzi świętej z racji pierwszego piątku. Rano przed Mszą o 7:00 w kościele parafialnym, a od 16 do 17 spowiedź w kościele NSPJ.
  6. Przypominamy o uroczystościach, które są przed nami: jutro na 17:00 zapraszamy do wspólnej modlitwy na naszych kapłanów przeżywających swoje rocznice święceń kapłańskich; 7 czerwca o 18:00 Nabożeństwo Ekumeniczne w Świątyni Wang; 11 czerwca o 11:00 – komunia św.; 12 czerwca o 12:00 – rocznica I komunii św.; 14 czerwca o 18:00 poświęcenie figury bł. ks. Jerzego Popiełuszki i wniesienie relikwii; 21 czerwca o godz. 13:00 – Msza pogrzebowa w int. ks. Henryka Bujoka.
  7. 06 Lasy Państwowe zapraszają na dzień otwarty. Informacje na plakacie!
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Jest „Niedziela” i „Gość niedzielny”.
  9. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Będziemy szczególnie prosić o światło Ducha Świętego w naszym codziennym życiu.
  10. Niech dzisiejszy dzień będzie zapatrzeniem się w niebo. Błogosławionej niedzieli wszystkim życzymy.