Ogłoszenia duszpasterskie – 22.05.2022r.

VI Niedziela Wielkanocna – 22.05.2022r.

  1. Dziś 6 Niedziela Wielkanocna. Po Mszy o 12:00 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I komunii św. Po Mszy o 17:00 nabożeństwo majowe.
  2. Nabożeństwa majowe w tygodniu (od poniedziałku do piątku) o 17:00, Msza św. po „majówce” ok. godz. 17:30. W sobotę i niedziele nabożeństwo po Mszy o 17:00!
  3. Parafianom przekazujemy wiadomość, że nie mamy jeszcze informacji o przywiezieniu doczesnych szczątku ks. Henryka Bujoka. Nie wiemy kiedy będzie dzień pogrzebu.
  4. W czwartek na godz. 18:15 zapraszamy na dodatkową majówkę przy krzyżu na ulicy Konopnickiej.
  5. Trwają prace profesora Czesława Dźwigaja nad pomnikiem ks. Jerzego Popiełuszki. W tygodniu przywozimy kamień i przygotowywać będziemy postument pod pomnik. Zbieramy ofiary na relikwiarz, w którym znajdą się relikwie bł. ks. Jerzego. Przypominamy, że uroczystość odsłonięcia i poświęcenia pomnika oraz uroczyste niesienie relikwii odbędzie się 14 czerwca, we wtorek o godz. 18:00. Przewodniczyć będzie ks. Biskup Andrzej Siemieniewski, biskup legnicki.
  6. W kościele Serca Jezusowego pragniemy jeszcze odnowić – zawerniksować tryptyk znajdujący się w prezbiterium. Zamówiliśmy też nowe dywany do kościoła.
  7. Za tydzień o 12:00 ODPUST PARAFIALNY!
  8. 7 czerwca, we wtorek na godz. 18:00 zapraszamy na Ekumeniczne Spotkanie i wspólną modlitwę do Świątyni Wang! Jest to przeniesione spotkanie, które miało odbyć się w styczniu w ramach Tygodnia Ekumenicznego.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która jest wyłożona na stoliku przy wyjściu z kościoła.
Podziel się: