Ogłoszenia duszpasterskie – 17.04.2022r.

NIEDZIELA WIELKANOCNA – 17.04.2022r.

  1. Z okazji Świąt Wielkanocnych proszę przyjąć świąteczne życzenia Wielkanocne. Błogosławiona radość pustego grobu staje się dzisiaj naszym udziałem. Niech Chrystusowe zwycięstwo nad grzechem i śmiercią napełni nasze serca nową nadzieją. Wielkanocna radość niech zagości w naszych domach, pośród krewnych, przyjaciół i znajomych, szczególnie w tym trudnym czasie niepokoju wywołanym wojną na Ukrainie! W Niedzielę Wielkanocną Msze o 9:00, 10:30, 12:00, 17:00 i 19:00. W kaplicy MB Ostrobramskiej w Karpaczu Górnym o godz. 9:00.
  2. Jutro – drugi Dzień Świąt. Msze św. 9:00, 10:30, 12:00, 17:00 i 19:00, a w Karpaczu Górnym o 9:00. Tradycyjnie czytamy list ks. Rektora KUL i zbieramy tacę na KUL i nasze Legnickie Seminarium.
  3. Msze święte w tygodniu odprawiamy o godz. 7:00 i 17:00.
  4. Każdego dnia po Mszy św. odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego w ramach Nowenny przed Świętem Miłosierdzia.
  5. Za tydzień Niedziela Bożego Miłosierdzia.
  6. Z okazji 50 rocznicy pobytu bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Karpaczu pragniemy w czerwcu postawić pomnik ku jego czci. Znaleźliśmy Darczyńców tego pomnika Państwo Józef i Joanna Anioł. Całym sercem dziękujemy za ten Wielki Dar! Zbieramy jeszcze na relikwiarz w którym znajdą się relikwie błogosławionego księdza Jerzego. Jego cena to 10 tys. Zł. Będziemy wdzięczni za każdy gest wsparcia!
  7. Na świąteczne dni polecamy do czytania nasze tygodniki: „Gościa niedzielnego” i „Niedzielę”.
  8. Życzymy, by Zmartwychwstały Pan obdarzył Was błogosławieństwem, zdrowiem, radością, wzajemną miłością i życzliwością. Niech napełni Wasze serca pokojem. Wesołego Alleluja!
Podziel się: