Ogłoszenia duszpasterskie – 03.04.2022r.

V Niedziela Wielkiego Postu – 03.04.2022r.

  1. Przeżywamy V Niedzielę Wielkiego Postu. Po Mszy o 17:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 18:00.
  2. W tygodniu odprawiamy Msze św. tylko o godz. 7:00 i 17:00.
  3. W środę o 17:00 Msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej po Mszy św. o godz. 17:30.
  5. Wielki Post jest okresem, w którym przez post, modlitwę i jałmużnę przychodzimy z pomocą potrzebującym. Caritas dziękuje za ofiary złożone do puszek w niedzielę, 27 lutego i w Środę Popielcową. Wiemy, że w wielu parafiach, dekanatach, domach zakonnych na terenie naszej Diecezji przybywa coraz więcej uciekających przed wojną. Dlatego zachęca nas do włączenia się w zbiórkę na rzecz poszkodowanych przez wojnę, która odbędzie się za tydzień, 10 kwietnia. Połowa zebranych ofiar będzie przeznaczona na pomoc uchodźcom przebywającym na terenie parafii.
  6. Za tydzień Niedziela Palmowa. Po Mszy o 12:00 spotkanie rodziców dzieci komunijnych.
  7. Przy wyjściu z kościoła na stoliku wyłożone są tygodniki: „Niedziela” i „Gość niedzielny”.
  8. Na kolejne dni Wielkiego Postu niech dobry Bóg nam błogosławi.
Podziel się: