Ogłoszenia duszpasterskie – 20.03.2022r.

III Niedziela Wielkiego Postu – 20.03.2022r.

1. III Niedziela Wielkiego Postu. Dziś po Mszy o 12:00 spotkanie rodziców dzieci komunijnych. O 18:00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.
  2. Nasz kleryk MARCIN DIDUSZKO zakończył w naszej parafii swoją praktykę duszpasterską. Pragniemy mu serdecznie podziękować za wspólnie przeżywany czas od sierpnia, za posługę w parafii, grę na organach, pracę katechetyczną w szkole i codzienne dbanie o świątynię. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa i Bożego prowadzenia.
  3. W minioną niedzielę zbieraliśmy ofiary na Misje. Zebraliśmy kwotę 2300 zł. Z serca dziękujemy za złożone ofiary!
  4. W tygodniu Msze święte o 7:00 i 17:00. Droga Krzyżowa w piątek o 17:30. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o 18:00.
  5. Przypominamy, że w okresie Wielkiego Postu nie będzie rekolekcji wielkopostnych z racji Misji Świętych, które chcemy przeprowadzić w tym roku w maju. Polecamy ten czas naszej wspólnej modlitwie.
  6. W środę o 17:00 Msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
  7. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
  8. Na kolejny tydzień Wielkiego Postu niech Bóg nam wszystkim błogosławi.