Ogłoszenia duszpasterskie – 06.03.2022r.

I Niedziela Wielkiego Postu – 06.03.2022r.

1.    W Środę Popielcową rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu. Niech to będzie dla nas czas prawdziwego nawrócenia i pokuty. Mają nam w tym pomóc postanowienia, by być bliżej Boga i szczerym sercem oczekiwać Świąt Wielkanocnych.

2.    Dziś na zakończenie Mszy św. o 17:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca. O godz. 18:00 nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym.

  1. W minioną niedzielę oraz w Środę Popielcową zbieraliśmy ofiary na pomoc mieszkańcom Ukrainy. Zebraliśmy kwotę prawie 10 000 zł. Całym sercem dziękujemy za wielką dobroć serca wszystkim ofiarodawcą. Pieniądze przekazaliśmy do Caritasu.

  1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych: Droga Krzyżowa w każdy piątek o 17:30 (po Mszy św.). Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o 18:00.

  1. Polecamy prasę katolicką: „Gościa Niedzielnego” i „Niedzielę”.

Zachęcamy do głębokiego przeżycia okresu Wielkiego Postu. Niech to będzie czas dobrych postanowień, wyrzeczeń. Niech to będzie dla nas czas wzrastania w łasce Bożej.

Podziel się: