Ogłoszenia duszpasterskie – 09.01.2022r.

Niedziela Chrztu Pańskiego – 09.01.2022r.

1.    W Niedzielę Chrztu Pańskiego dziękujmy Bogu za dar Chrztu Świętego, za łaskę bycia Dziećmi Bożymi.

2.    Witamy w naszej Parafii ks. Wojciecha Idziaka, redemptorystę z Wrocławia, który głosił nam rekolekcje adwentowe, a dziś głosi Słowo Boże. Dziękujemy za obecność, wsparcie i moc w przepowiadaniu Dobrej Nowiny.

3.    W tygodniu Msze święte o 7:00 i 17:00. We środę o 17:00 Msza z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy zawierzenia.

4.    Jak zapowiadaliśmy, w tym roku na Kolędę zapraszamy naszych parafian do kościoła, na wspólną Eucharystię o godz. 17:00, podczas której będziemy modlić się za rodziny z poszczególnych ulic. Porządek w tym tygodniu jest następujący:

10 stycznia – poniedziałek – ul. Bema, Chopina, Dolna, Gimnazjalna i Granitowa;

11 stycznia – wtorek – ul. Konstytucji 3 Maja,
13 stycznia – czwartek – ul. Kasprowicza, Kolejowa, Komuny Paryskiej, Kościuszki, Kowarska, Krótka, Księża Góra
14 stycznia – piątek – ul. Leśna, Myśliwska, Mickiewicza, Matejki i Moniuszki;

Zbierane ofiary pragniemy przeznaczyć na opłacenie wysokich rachunków gazu. Z serca dziękujemy za każdą pomoc.

W przyszłą niedzielę o 9:00 w kaplicy Msza św. za Rodziny z Górnego Karpacza!

1. Nasze Legnickie Seminarium Duchowne zaprasza młodzież męską na Rekolekcje Powołaniowe. Odbędą się one w następujących terminach: 28-30 stycznia dla klas VI-VIII SP oraz 11-12 lutego dla młodzieży szkół średnich i studentów.
  2. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy: Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
  3. Wszystkim turystom, którzy rozpoczęli już ferie w Karpaczu życzymy udanego pobytu w naszym mieście i okolicach. Niech dobry Bóg nam wszystkim błogosławi.