Ogłoszenia duszpasterskie – 01.01.2022r.

UROCZYSTOŚĆ BOŻEJ RODZICIELKI  – 01.01.2021r.

 

  1. Nowy Rok wzbudza w wielu nadzieję, że będzie on lepszy od poprzedniego. Nadzieję tę często wyrażamy w życzeniach noworocznych.Maryja bezgranicznie zaufała Bogu. Bierzmy wzór z Maryi. Nie bójmy się zaufać Bogu. Otwórzmy się na miłość Bożą, by mogła napełnić nasze domy i stać się źródłem życia Bożego, z którego będą czerpać inni. W ten sposób dajemy szansę spełnienia się naszych najlepszych życzeń, by budując dom, promieniować Bożym szczęściem niezależnie od tego, co posiadamy i jaką drogą prowadzi nas Pan. Wszystkim naszym parafianom i przybyłym gościom życzymy Bożego błogosławieństwa na każdy dzień Nowego 2020 Roku!
  2. Jutro Niedziela. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 17.00. Msze bez zmian. W tygodniu Msze o 9:00 i 17:00!
  3. 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 12:00 zapraszamy na Orszak Trzech.
  4. W piątek spowiedź przed Mszą o 9:00 oraz popołudniu od godz.16:00 do Mszy 17:00.
Podziel się: