Ogłoszenia duszpasterskie – 25.12.2021r.

Ogłoszenia duszpasterskie na BOŻE NARODZENIE AD 2021

  1. Boże Narodzenie – czas, gdzie Bóg pragnie zamieszkać w życiu każdego z nas. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy życzyć wszystkim obecności Jezusa w naszym codziennym życiu. Niech Boże Dziecię przyniesie nam pokój, radość, cierpliwość, miłość. Niech nam Błogosławi na każdy dzień.
  2. Wyrażamy słowa podziękowania osobom, które pomogły nam przygotować kościół na święta. Dziękujemy księdzu Krzysztofowi, klerykowi Marcinowi, ministrantom, młodzieży i wszystkim, którzy pomogli tak pięknie przygotować dekoracje świąteczne.
  3. Przekazujemy informacje, że ze względu na ograniczenia związane z Covidem nie będzie tradycyjnej wizyty kolędowej. Po Uroczystości Trzech Króli, od 10 stycznia zapraszamy PARAFIAN z danej ulicy do kościoła na Mszę św. o godz. 17:00. ZAPRASZAMY ZATEM NA KOLĘDĘ DO KOŚCIOŁA. Prosimy o przyniesienie ze sobą pojemniczka z wodą, którą poświęcimy w czasie Mszy. Będziemy rozdawać tradycyjne obrazki kolędowe. Ofiary będziemy zbierać na opłaty wysokich rachunków gazu. Kto chciałby indywidualnie zaprosić Księdza do domu prosimy zgłosić to do kapłana i ustalić termin wizyty.
  4. Ze względu na obostrzenia, na czas pracy zdalnej w szkole od 27 grudnia do 8 stycznia Msze święte w tygodniu będziemy odprawiać o 9:00 i 17:00!
  5. W sobotę I Dzień Świąt Bożego Narodzenia. Pierwsza Msza o 9:00, następnie o 10:30, 12:00. O 16:00 zapraszamy na koncert Góralskich Pieśni. WEJŚCIE DO KOŚCIOŁA TYLKO NA WEJŚCIÓWKI! Po koncercie o ok. 17:00 Msza św. i ostatnia o 19:00. W Karpaczu G. Msza o 9:00.
  6. Niedziela – II Dzień Świąt. Msze jak w każdą Niedziele! W Karpaczu Górnym o 9:00. Tradycyjnie będzie czytany list Rektora KUL. Taca jest przeznaczona na KUL i Legnickie Seminarium Duchowne. To również Niedziela Świętej Rodziny. Módlmy się w tym dniu w sposób szczególny za nasze rodziny.
  7. Polecamy świąteczną pracę: „Niedzielę” i „Gościa niedzielnego”. Tygodniki są w cenie 10 zł.
  8. Wszystkich świętującym z nami Boże Narodzenie raz jeszcze życzymy wielu łask od Bożej Dzieciny. Niech Narodzony Jezus rodzi się w naszych sercach przynosząc im prawdziwe światło, pokój i miłość.
Podziel się: