Ogłoszenia duszpasterskie – 21.12.2021r.

Niedziela Chrystusa Króla - 21.11.2021r.

  1. Dzisiejsza Niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Zawierzamy Chrystusowi Panu nasze życie, losy naszej Ojczyzny i świata.
  2. W środę o 17:00 Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. Przed nami ADWENT – czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie. Niech ten okres uczy nas żyć w postawie oczekiwania na spotkanie z Panem. Msze święte roratnie będziemy odprawiać o godz. 17:00, na które serdecznie wszystkich zapraszamy, a szczególnie dzieci. Dzieci przygotowujące się do I komunii świętej uczestniczą we Mszy we wtorek i czwartek.
  4. Na rozpoczęcie Adwentu poświęcimy opłatki na stół wigilijny. Chętne osoby, które podjęłyby się roznoszenia opłatków bardzo serdecznie prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.
  5. Dzieci naszej szkoły przygotowują kartki świąteczne. Będzie je można nabyć w każdą niedzielę. Ofiary zebrane będą ofiarowane dla dzieci do Domu Dziecka. Dziękujemy za tę inicjatywę.
  6. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: poniedziałek – św. Cecylii – modlimy się za pana Ryszarda i wszystkich zajmujących się muzyką kościelną w dniu ich patronki, w środę – świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.
  7. Zachęcamy do nabycia prasy: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
  8. Niech Chrystus Król króluje w naszych sercach!
Podziel się: