Ogłoszenia duszpasterskie – 14.11.2021r.

  1. Dzisiejsza 33 Niedziela okresu zwykłego, to przedostatnia Niedziela roku liturgicznego. To zapowiadany Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W bieżącym roku dzień ten poświęcony jest sytuacji chrześcijan w Libanie. To także niedziela ogłoszona przez Papieża Franciszka Światowym Dniem Ubogich. Ojciec Święty zaprasza nas do wyjścia wobec drugiego człowieka z pomocną dłonią. Pamiętajmy o pomocy dla potrzebujących.
  2. Przed nami ostatnie dni modlitwy wypominkowej za naszych zmarłych. WYPOMINKI po Mszy o 17:00. Plan jest wywieszony w gablotce oraz na stronie parafialnej. Wyrażamy wdzięczność za wszystkie kartki wypominkowe i złożone ofiary. Za wszystkich polecanych zmarłych odprawione zostaną jeszcze w listopadzie Msze święte z prośbą o dar nieba dla nich.
  3. W środę o 17:00 Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: środa – św. Elżbiety Węgierskiej, czwartek – bł. Karoliny Kózkówny, sobota – św. Rafała Kalinowskiego.
  5. Zachęcamy do nabycia prasy: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
  6. Za tydzień niedziela Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.
  7. Wszystkim życzymy spokojnej, błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.
Podziel się: