Ogłoszenia duszpasterskie – 07.11.2021r.

32 Niedziela zwykła - 7.11.2021r.

  1. Dziś 32 Niedziela okresu zwykłego. Po Mszy o 12:00 spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych. Natomiast po Mszy o 17:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja do godz. 19:00.
  2. Przeżywamy miesiąc listopad. To czas szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Niech ten miesiąc stanie się okazją do modlitwy za naszych drogich zmarłych.
  3. Modlitwa wypominkowa za zmarłych codziennie od poniedziałku do piątku po Mszy o 17:00. Plan jest wywieszony w gablotce oraz na stronie parafialnej. Kartki wypominkowe prosimy wrzucić do skrzynki znajdującej się przed obrazem Matki Bożej przy wejściu do kościoła lub na tacę.
  4. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: we wtorek – święto Bazyliki Laterańskiej, środa – św. Leona Wielkiego, czwartek – św. Marcina i Święto Niepodległości, piątek – św. Jozafata, a w sobotę – świętych pierwszych męczenników Polski.
  5. Za tydzień, 14 listopada obchodzimy niedzielę jako Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W bieżącym roku dzień ten poświęcony będzie sytuacji chrześcijan w Libanie. To także niedziela ogłoszona przez Papieża Franciszka Światowym Dniem Ubogich. Ojciec Święty zaprasza nas do wyjścia wobec drugiego człowieka z pomocną dłonią.
  6. Zachęcamy do nabycia prasy: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
  7. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.
Podziel się: