Ogłoszenia duszpasterskie – 17.10.2021r.

XXIX Niedziela zwykła – 17.10.2021r.

  1. Dziś 29 Niedziela okresu zwykłego. Po Mszy o 12:00 spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych. Po Mszy o 17:00 modlitwa różańcowa.
  2. Tydzień temu przeżywaliśmy NIEDZIELĘ PAPIESKĄ i zbieraliśmy ofiary dla zdolnej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin. Na Fundacje „Dzieło Nowego Tysiąclecia” przekazaliśmy kwotę 3700 zł. Z serca dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.
  3. Zakończyliśmy remont prezbiterium kościoła Serca Pana Jezusa. Po wykonaniu poprawek dachu i usunięciu dziur, przez które wlewała się woda, odnowiliśmy i pomalowaliśmy na nowo ściany. Bardzo dziękujemy Firmie Blomberg za fachowe wykonanie tych prac. Wykonaliśmy również prace w dwóch mieszkaniach przy zakrystii. Odnowiliśmy mieszkanie, które obecnie zajmuje kleryk Marcin – jest tam nowa szafa wnękowa, aneks kuchenny i odnowiony przedpokój. W drugim mieszkaniu zamontowaliśmy nowe szafy wnękowe i zrobiono nowy aneks kuchenny. Dziękujemy Panu Grzegorzowi i jego Firmie za wykonane prace meblarskie, a braciom Januszowi i Markowi za odnowienie i pomalowanie mieszkań.
  4. Różaniec codziennie o godz. 17:00 od poniedziałku do soboty, po nim Msza św. W niedzielenatomiast modlimy się na różańcu po Mszy o 17:00.
  5. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: poniedziałek – święto św. Łukasza, środa – św. Jana Kantego, piątek – św. Jana Pawła II.
  6. Zachęcamy dzieci do udziału w Konkursie różańcowym.
  7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
Podziel się: