Ogłoszenia duszpasterskie – 10.10.2021r.

XXVIII Niedziela zwykła – 10.10.2020r.

  1. Przeżywamy dziś NIEDZIELĘ PAPIESKĄ. W całej naszej ojczyźnie zbieramy do puszek ofiary dla zdolnej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin na tzw. Fundusz Stypendialny. Z serca dziękujemy za każdą złożoną ofiarę na ten cel. Po Mszy o 17:00 nabożeństwo różańcowe.
  2. Dziś możemy skosztować „Papieską kremówkę” – jest to cegiełka dla Katolickiej Szkoły św. Pankracego w Jeleniej Górze. Życzy smacznego 
  3. Zapraszamy do codziennej modlitwy różańcowej. Różaniec codziennie o godz. 17:00 od poniedziałku do soboty, po nim Msza św. W niedziele natomiast modlimy się na różańcu po Mszy o 17:00.
  4. W kościele są rozłożone kartki wypominkowe. Prosimy o ich czytelne wypisanie: podanie ulicy rodziny, która poleca swoich zmarłych, podanie nazwisk i imion drogich naszych zmarłych. Kartki możemy wrzucić na tacę lub do skrzynki na wypominki.
  5. W następną niedzielę, po Mszy o godz. 12:00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się w tym roku szkolnym do I komunii św.
  6. Wspomnienia świętych tym tygodniu: poniedziałek – św. Jana XXII, papieża, wtorek – św. Jana Beyzyma, środa – bł. Honorata Koźmińskiego, piątek – św. Teresy od Jezusa, sobota – św. Jadwigi Śląskiej.
  7. W kościele możemy zauważyć różańce wykonane przez dzieci naszej szkoły. Zachęcamy dzieci do włączenia się w ten Konkurs na wykonanie Różańca.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
  9. Naszym parafianom i drogim gościom przybyłym do Karpacza życzymy pięknej, radosnej i błogosławionej niedzieli.
Podziel się: