Ogłoszenia duszpasterskie – 03.10.2021r.

XXVII Niedziela zwykła – 03.10.2021r.

  1. Łączymy się na modlitwie w 27 Niedzielę okresu zwykłego. Dziś po Mszy o 17:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i nabożeństwo różańcowe z członkami wspólnoty różańcowej przed Najświętszym Sakramentem.
  2. Dzieci, klas trzecich, rozpoczynają przygotowanie do I komunii św. Otrzymają na Mszy o 12:00 różańce. Wspólnie z nimi będziemy się modlić na różańcu we wtorki i czwartki o 17:00. Spotkanie rodziców odbędzie się za 2 tygodnie, 17 października po Mszy o 12:00, ze względu, że ks. Proboszcz prowadzi rekolekcje dla małżeństw.
  3. Zapraszamy wszystkich do codziennej modlitwy różańcowej. Różaniec codziennie o godz. 17:00 od poniedziałku do soboty, po nim Msza św. W niedziele natomiast modlimy się na różańcu po Mszy o 17:00.
  4. Za tydzień będziemy obchodzić NIEDZIELĘ PAPIESKĄ. W całej naszej ojczyźnie zbieramy do puszek ofiary dla zdolnej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin na tzw. Fundusz Stypendialny.
  5. Dziękujemy Urzędowi Miasta za pomoc w wywiezieniu choinek
  6. Wspomnienia świętych tym tygodniu: poniedziałek – św. Franciszka z Asyżu, wtorek - św. Faustyny, czwartek – MB Różańcowej, sobota – św. Dionizego.
  7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.

Naszym parafianom i drogim gościom przybyłym do Karpacza życzymy pięknej, radosnej i błogosławionej niedzieli.

Podziel się: