Ogłoszenia duszpasterskie – 26.09.2021r.

XXVI Niedziela zwykła – 26.09.2021r.

  1. Ochodzimy 26 Niedzielę okresu zwykłego. Na Mszy o godz. 12:00 dzieci klas piątych świętują Rocznicę komunii św. Dziś też odbywa się liczenie wiernych w kościele do celów statystycznych.
  2. We wtorek po Mszy o 17:00 zbiórka ministrantów. Serdecznie zapraszamy chętnych chłopców do włączenia się do Liturgicznej Służby Ołtarza. Zaproszenie kierujemy też do ojców, seniorów. Niech przykład i świadectwo wiary będzie dla innych okazją do zbliżenia się do Boga.
  3. We środę o 17:00 Msza św. z nabożeństwem ku czci MB Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek okazja do spowiedzi św. z racji pierwszego piątku miesiąca. Rano spowiedź przed Mszą o 7:00 i popołudniu od 16:00 do 17:00 przy wystawionym Najświętszym Sakramencie.
  5. Przed nami miesiąc październik – miesiąc różańcowy! Zapraszamy do codziennej modlitwy różańcowej dzieci, młodzież, rodziny. RÓŻANIEC codziennie o godz. 17:00, po nim Msza św. We wtorek i czwartek modlić się będą z nami dzieci komunijne.
  6. W sobotę zachęcamy do wyjazdu do Krzeszowa na Diecezjalną `pielgrzymkę Żywego Różańca. Wyjazd o godz. 8:00. Koszt 30 zł. Zapisy w zakrystii. A na Mszy św. o godz. 17:00 modlić się będziemy w int. ks. Proboszcza w dniu jego urodzin. Serdecznie zapraszamy wspólnotę parafialną do modlitwy!
  7. Następna niedziela to pierwsza miesiąca. Po Mszy o 17:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19:00 Na Mszy o 12:00 dzieci komunijne otrzymają różańce.
  8. Wspomnienia świętych tym tygodniu: poniedziałek – św. Wincentego a’Paulo, wtorek – św. Wacława, środa – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, czwartek – św. Hieronima, piątek – św. Teresy, sobota – św. Aniołów Stróżów.
  9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
  10. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli. Niech zbliżający się miesiąc październik będzie dla nas okazją do pogłębienia życia z Bogiem poprzez modlitwę różańcową.
Podziel się: