Ogłoszenia duszpasterskie – 19.09.2021r.

XXV Niedziela zwykła – 19.09.2021r.

1. Dzisiejsza niedziela to 25 Niedziela okresu zwykłego.
  2. Jutro w Katedrze Legnickiej, przeżywać będziemy Ingres nowego Biskupa Legnickiego Andrzeja Siemieniewskiego. Polecamy jego osobę modlitwie całej wspólnoty kościoła diecezjalnego.
  3. Porządek Mszy św. w tygodniu w Karpaczu: o godz. 7:00 i 17:00.
  4. We wtorek po Mszy o 17:00 zbiórka ministrantów. Zachęcamy nowych chłopców wstąpienia w grono posługujących przy ołtarzu.
  5. We środę o 17:00 Msza św. z nabożeństwem ku czci MB Nieustającej Pomocy.
  6. W piątek o 17:30 próba dla dzieci przygotowujących się do rocznicy I komunii św.
  7. 27 września Mszą św. o godz. 17:00 rozpoczniemy przygotowanie młodzieży klas ósmych do sakramentu bierzmowania oraz tych, którzy jeszcze nie przyjęli tego sakramentu.
  8. Wspomnienia świętych tym tygodniu: poniedziałek – św. Andrzeja Kim i towarzyszy, męczenników, we wtorek – święto św. Mateusza, czwartek – św. ojca Pio.
  9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła są tygodniki: „Niedziela” i „Gość niedzielny”.
  10. Naszym drogim parafianom oraz przybyłym do Karpacza gościom życzymy błogosławionej niedzieli i pełnego łaski Bożej tygodnia.