Ogłoszenia duszpasterskie – 12.09.2021r.

XXIV Niedziela zwykła – 12.09.2021r.

  1. Spotykamy się w 24 Niedzielę okresu zwykłego. W minioną niedzielę zbieraliśmy ofiary na pomoc Afgańczykom. Zebraliśmy kwotę 2500 zł. Bardzo dziękujemy za każdy dar serca.
  2. Od września porządek Mszy św. w Karpaczu w tygodniu: o godz. 7:00 i 17:00. W niedzielę bez zmian.
  3. 20 września w Legnicy odbędzie się INGRES Biskupa Legnickiego Andrzeja Siemieniewskiego. Pamiętajmy w sposób szczególny w tych dniach o modlitwie o księdzu Biskupie wyjednując wszelkie potrzebne łaski w głoszeniu biskupiego orędzia: „Bóg jest Miłością”.
  4. We środę o 17:00 Msza św. z nabożeństwem ku czci MB Nieustającej Pomocy.
  5. W piątek po Mszy św. o godz. 17:00 zapraszamy dzieci klas piątych na próbę w przygotowaniu do rocznicy I komunii św., która będzie równo rok po komunii św. 26 września o godz. 12:00.
  6. Wspomnienia świętych tym tygodniu: poniedziałek – św. Jana Chryzostoma, wtorek – święto Podwyższenia Krzyża św., w środę przypada święto NMP Bolesnej, czwartek – świętych Korneliusza i Cypriana, w sobotę święto św. Stanisława Kostki – Patrona Polski.
  7. Błogosławionej niedzieli wszystkim życzymy. Niech dobry Bóg obdarza nas potrzebnymi łaskami.
Podziel się: