Ogłoszenia duszpasterskie – 05.09.2021r.

XXIII Niedziela zwykła – 05.09.2021r.

  1. Kościół jednoczy nas w 23 Niedzielę okresu zwykłego. Jest to Dzień Solidarności z Afgańczykami, dla których zbieramy do puszek ofiary. Bóg zapłać za każdą okazaną pomoc. Po Mszy o 17:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja do godz. 19:00.
  2. Podajemy kilka ważnych dat uroczystości dla dzieci:
  • 26 września o godz. 12:00 przeżywać będziemy Rocznicę I Komunii św., dzieci, które obecnie już są w klasie 5. W piątek po Mszy o 17:00 próba w kościele i spotkanie rodziców.
  • I komunia św. w tym roku szkolnym odbędzie się 11 czerwca o 11:00. 3 października o 12:00 dzieci zapraszamy na poświęcenie różańców. Pierwsze spotkanie z rodzicami 10 października po Mszy o 12:00.
  • Rocznica I komunii św. 12 czerwca o 12:00.
  1. We środę o 17:00 Msza św. z nabożeństwem ku czci MB Nieustającej Pomocy. W tym dniu przypada święto Narodzenia NMP.
  2. Wczoraj zakończyliśmy prace związane z wymiana asfalty przy kościele i świetlicy dla dzieci. Bardzo dziękujemy Urzędowi Miasta KARPACZ za pomoc, a Firmie pana Krzysztofa z Opola dziękujemy za solidne wykonanie. Zakończyliśmy również bardzo ważne prace związane z poprawkami dachu kościoła Serca Pana Jezusa. W końcu udało się Firmie z Jeleniej Góry załatać dziury, przez które wlewała się woda uszkadzając ściany prezbiterium i tryptyk tam się znajdujący. Bardzo się cieszymy z wykonanych prac!
  3. Polecamy prasę katolicką: „Niedzielę” i „Gościa niedzielnego”, która znajduje się w koszyku przy wyjściu z kościoła.
  4. Błogosławionej niedzieli wszystkim życzymy. Niech dobry Bóg obdarza nas potrzebnymi łaskami.
Podziel się: