Ogłoszenia duszpasterskie – 22.08.2021r.

XXI Niedziela zwykła – 22.08.2021r.

  1. Świętujemy w Kościele 21 Niedzielę okresu zwykłego. Gościmy w naszej parafii ojca Wojciecha – misjonarza pracującego wiele lat w Zambii. Polecamy go naszej modlitwie i serdecznie prosimy o finansowe wsparcie. Dziś popołudniu gościć będziemy Kapelę Góralską „Janicki”. Będą z nami na mszach o 17:00 i 19:00. A między mszami zapraszamy na koncert góralskich pieśni!
  2. Porządek Mszy św. w Karpaczu w okresie wakacyjnym:
    Msze św. w niedziele odprawiamy o godz.: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00 i 19:00. W Górnym Karpaczu w kaplicy Msza św. o 9:00.
    Msze św. w tygodniu o godz. 9:00 i 19:00!
  3. We środę o 19:00 Msza św. z nabożeństwem ku czci MB Nieustającej Pomocy.
  4. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: poniedziałek – św. Róży z Limy, wtorek – święto św. Bartłomieja, czwartek – uroczystość NMP Częstochowskiej, piątek – św. Moniki, sobota – św. Augustyna.
  5. Polecamy prasę katolicką. Przy wyjściu z kościoła w koszyku są tygodniki: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. W obydwu czasopismach znajdziemy artykuły na temat naszego Odpustu ku czci św. Wawrzyńca jaki odbył się na Śnieżce.
  6. Przed nami ostatni, pełny tydzień wakacji. Naszym parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i spokojnego tygodnia. A turystom przybyłym do Karpacza, życzymy udanego pobytu, odpoczynku i pięknej pogody.
Podziel się: