Ogłoszenia duszpasterskie – 18.07.2021r.

XVI Niedziela zwykła – 18.07.2021r.

  1. Świętujemy dziś 16 Niedzielę okresu zwykłego.
  2. We środę na Mszy o 19:00 nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
  3. W ostatnich dniach jesteśmy świadkami wielu ludzkich dramatów wywołanych gwałtownymi burzami i powodziami zarówno w Polsce, jak i Niemczech, Belgii i Holandii. Wiele rodzin straciło dobytek całego życia. Dlatego w duchu pomocy, w całej Polsce, w przyszłą niedzielę będziemy zbieramy ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym.
  4. W przyszłą niedzielę na Mszy o 12:00 modlić się będziemy za ks. Krzysztofa z okazji jego Imienin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. W dniu skierujemy do Boga modlitwę również za wszystkich kierowców i pobłogosławimy auta.
  5. Również za tydzień, na wszystkich Mszach świętych będą z nami księża z Warszawy, którzy podzielą się z nami tematem OCHRONY ŻYCIA.
  6. 29 lipca zapraszamy na wyjątkowy KONCERT! Na Mszy o 19:00 będziemy gościć wyjątkowych gości z Afryki, dokładnie z Republiki Środkowej Afryki. Posłuchamy afrykańskiej muzyki w wykonaniu Misjonarza z trójką afrykańskich chłopców. Po koncercie zbierać będziemy ofiary na budowę szkoły jaka powstaje w tamtym miejscu. Serdecznie zapraszamy!
  7. ZAPOWIADAMY, że tradycyjnie 10 sierpnia, w święto św. Wawrzyńca, na ŚNIEŻCE będziemy sprawować uroczystą Mszę św. godz. 12:00.
  8. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: wtorek – bł. Czesława, czwartek – św. Marii Magdaleny, piątek – św. Brygidy, sobota – św. Kingi.
  9. Polecamy prasę katolicką – tygodniki „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”.

Błogosławionej niedzieli życzymy naszym parafianom. Przybyłym do Karpacza turystom, życzymy udanego pobytu, odpoczynku, pięknej pogody i Bożego błogosławieństwa na czas pobytu.

Podziel się: