Ogłoszenia duszpasterskie – 11.07.2021r.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.07.2021r.

 1. Świętujemy dziś 15 Niedzielę okresu zwykłego.
 2. Porządek odprawiania Mszy św. w okresie wakacyjnym:
  Msze św. w niedziele odprawiamy o godz.: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00 i 19:00. W Górnym Karpaczu w kaplicy Msza św. o 9:00.
  Msze św. w tygodniu o godz. 9:00 i 19:00!
 3. We środę zapraszamy na Mszę św. na godz. 19:00 połączoną z nabożeństwem do MB Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do zawierzania Maryi intencji noszonych w naszych sercach.
 4. W ostatnim czasie wykonaliśmy kilka ważnych prac. Wykonaliśmy nowe wejście do salek, gdyż w zimę zostało ono uszkodzone przez samochód, który uszkodził barierkę i połamał kafelki. Dziękujemy panu Józefowi Anioł za wielką pomoc w wykonaniu tych prac. Zrobiliśmy kilka poprawek na dachu kościoła Serca Pana Jezusa, gdzie poobsuwał się nam łupek. Została nam jeszcze do naprawienia dziura nad obrazem przez którą wlewa się woda podczas dużych opadów. Dziękujemy Firmie BLOMBERG za wykonanie tych poprawek. Natomiast w Górnym Karpaczu przy kaplicy wczoraj zakończyliśmy prace związane z wymianą ogrzewania. Podziękowanie składamy Firmie pana Krzysztofa Łobacz za wielką i solidną pracę.
 5. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: poniedziałek – św. Brunona z Kwerfurtu, wtorek - św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, czwartek – św. Bonawentury, czwartek – NMP z Góry Karmel.
 6. Polecamy prasę katolicką – tygodniki „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone przy wyjściu z kościoła.
 7. Błogosławionej niedzieli życzymy naszym parafianom. Przybyłym do Karpacza turystom udanego pobytu, odpoczynku i pięknej pogody.
Podziel się: