Ogłoszenia duszpasterskie – 13.06.2021r.

XI Niedziela zwykła – 13.06.2021r.

  1. Dziś 11 niedziela zwykła. Dziś o 17:00 Msza w kościele Serca Pana Jezusa, a po niej nabożeństwo czerwcowe.
  2. Wczoraj odbyła się w naszej parafii I komunia św. Cieszymy się pięknym przeżyciem tej Uroczystości. Z całego serca dziękujemy rodzicom za przepiękne przygotowanie i udekorowanie naszej świątyni oraz porządki wokół kościoła. Jesteśmy zbudowani zaangażowaniem rodziców w przygotowanie tej ważnej chwili w życiu naszych dzieci. Słowa wdzięczności kierujemy także do Urzędu Miasta. Na ręce pani vice-burmistrz Kamili Cyganek dziękujemy za pomoc w naprawie wjazdu przy naszym kościele. W piątek, przed I komunią świętą, firma wyrównała nierówności i wykonała nową nawierzchnię przy zjeździe do kościoła. Bardzo dziękujemy za życzliwość!
  3. Ze względu na „Biały tydzień” Msze święte w tygodniu będziemy odprawiać w kościele parafialnym o godz. 7:00 i 17:00. W piątek dzieci komunijne mają zakończenie „Białego tygodnia”. Po Mszy nabożeństwo czerwcowe ku czci Serca Jezusowego.
  4. W sobotę wracamy do Kościoła Jezusowego Serca. O godz. 17:00 Msza św. i litania do Serca Jezusowego.
  5. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: w poniedziałek – bł. Michała Kozala, w czwartek – św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  6. Wszystkim naszym parafianom i gościom wypoczywającym w Karpaczu, życzymy otwartości serc w tym szczególnym miesiącu czerwcu, w którym oddajemy cześć Sercu Jezusowemu.
Podziel się: