Ogłoszenia duszpasterskie – 06.06.2021r.

  1. Świętujemy dziś 10 Niedzielę okresu zwykłego. Po Mszy o 12:00 spotkanie rodziców dzieci komunijnych. Msza o 17:00 w kościele Serca Pana Jezusa. Po niej zmiana tajemnic Żywego Różańca i nabożeństwo czerwcowe.
  2. W tygodniu Msze w kościele parafialnym o godz. 7:00 rano. Natomiast o godz. 17:00 Msze odprawiamy codziennie przez miesiąc czerwiec w kościele NSPJ. Po Mszy nabożeństwo czerwcowe ku czci Serca Jezusowego z procesją wokół kościoła z racji Oktawy Bożego Ciała.
  3. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 17:00 odpust kościoła Jezusowego Serca. Mszy św. przewodniczyć będzie ks. Łukasz Toporek neoprezbiter, pochodzący ze Ścięgien. Na zakończenie Mszy św. udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.
  4. Przed nami kolejne ważne uroczystości: w piątek o godz. 18:00 nasza młodzież przyjmie sakrament bierzmowania w Parafii w Mysłakowicach. W sobotę o godz. 10:00 i 12:00 uroczystość I komunii św. dzieci. Prosimy o modlitwę w ich intencji.
  5. Przekazujemy dwie smutne wiadomości. W tym roku ks. Biskup ustanawia ks. Piotra proboszczem w Parafii Piotra i Pawła w Lipie. A druga jeszcze ciekawsza. Ze powodu coraz mniejszej ilości księży i odchodzenia księży na emerytury, niestety na jego miejsce nikt nie został skierowany do naszej parafii. Pożegnanie ks. Piotra odbędzie się w niedzielę 27 czerwca na Mszy św. o godz. 12:00.
  6. Wszystkim naszym parafianom i gościom wypoczywającym w Karpaczu, życzymy otwartości serc w tym szczególnym miesiącu czerwcu, w którym oddajemy cześć Sercu Jezusowemu.
Podziel się: