Ogłoszenia duszpasterskie – 23.05.2021r.

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 23.05.2021r.

1. Dziś świętujemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy św. o godz. 17:00 nabożeństwo majowe.
  2. Od wczoraj gości w naszej parafii obraz Świętego Józefa. Przez tydzień będziemy zwracać nasze modlitwy przez orędownictwo Oblubieńca NMP. Zachęcamy do wspólnej modlitwy. Na mszach o godz. 17:00 będziemy modlić się ogarniając następujące osoby:
    Poniedziałek – modlitwy za narzeczonych i przygotowujących się do sakramentu małżeństwa
    Wtorek – modlić się będziemy w intencji rodzin
    Środa – zapraszamy małżonków na odnowienie przyrzeczeń małżeńskich
    Czwartek – za rodziny zagrożone rozbiciem i małżeństwa żyjące w separacji
    Piątek – zapraszamy chorych i w podeszłym wieku, zostanie udzielony sakrament namaszczenia chorych
    W sobotę o 16:45 pożegnamy obraz i o 17:00 Msza św. i majówka.
  3. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 12:00 będziemy przeżywać ODPUST PARAFIALNY Nawiedzenia NMP. Modlić się za także będziemy za naszych kapłanów z okazji ich rocznic święceń kapłańskich. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Zapowiedzi przedślubne: Darek Indyk i Paulina Czubak z Karpacza.
  5. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
  6. Wspomnienia świętych: poniedziałek – NMP Matki Kościoła, wtorek – MB Łaskawej, czwartek – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  7. Błogosławionej niedzieli pełnej światła Ducha Świętego wszystkim życzymy.