Ogłoszenia duszpasterskie – 16.05.2021r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 16.05.2021r.

1. Dziś świętujemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Wpatrujmy się z Jezusem w cel naszej ziemskiej pielgrzymki i prośmy Boga o Boże łaski na nasze codzienne drogi życia. Po Mszy św. o godz. 17:00 nabożeństwo majowe.
  2. W niedziele Msze święte sprawujemy o: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00 i 19:00
  3. W miesiącu maju, Msze w tygodniu odprawiamy o 7:00 i 17:00.
  4. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy o 17:00.
  5. We środę na nabożeństwie majowych również Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. To również 19 dzień miesiąca. Będziemy pamiętali o św. Józefie. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  6. W piątek zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego. Do godziny 9:00 rano możemy przynieść nieużywany już sprzęt. Sprzęt można będzie złożyć za kościołem, przy salkach na dole. Pieniążki uzyskane z tej zbiórki przeznaczone są na misje święte. Zachęcamy do porządków w naszych domach.
  7. W sobotę przybędzie do nas obraz św. Józefa! Dlatego wyjątkowo Msza św. o godz. 18:00! Przez cały tydzień będziemy modlić się przyzywając wstawiennictwa Opiekuna Zbawiciela.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Jest „Niedziela” i „Gość niedzielny”.
  9. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Będziemy szczególnie prosić o światło Ducha Świętego w naszym codziennym życiu.
  10. Niech dzisiejszy dzień będzie zapatrzeniem się w niebo. Błogosławionej niedzieli wszystkim życzymy.