Ogłoszenia duszpasterskie – 11.04.2021r.

Niedziela Miłosierdzia Bożego - 11.04.2021r.

Msze św. w niedzielę: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00 i 19:00

Karpacz Górny (kaplica) – 9:00; Msze św. w dni powszednie: 7:00 i 17:00

 

  1. Kończymy dziś obchód oktawy Wielkanocnej świętując Niedzielę Bożego Miłosierdzia! „Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia(Dz. 299). Pragnę, aby święto Miłosierdzia, było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla biednych grzeszników. W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia Mojego. Która dusza przystąpi do spowiedzi i Komunii świętej, dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar. W dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łaski (Dz. 699)”. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy o godz. 17:00 i odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  2. Tego dnia rozpoczynamy w Kościele 77. Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: „Jesteśmy wezwani do Miłosierdzia”. Jest to czas, w którym zaproszeni jesteśmy do uważniejszego odczytywania potrzeb najuboższych i tych, którzy wołają o pomoc.
  3. Msze św. w tygodniu o godz. 7:00 i 17:00! W środę Msza św. o godz. 17:00 połączona z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
  4. Rozprowadzamy obrazki z Ziemi świętej. Otrzymaliśmy je od chrześcijan z Ziemi świętej, którzy potrzebują pomocy. Obrazki są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Dobrowolną ofiara możemy wesprzeć to dzieło!
  5. W przyszłą niedzielę (18 kwietnia)obchodzimy Niedzielę Biblijną oraz V. Narodowe Czytanie Pisma Świętego.
  6. Polecamy świąteczną prasę: „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”.
Podziel się: