Ogłoszenia duszpasterskie – 04.04.2021r.

Niedziela ZMARTWYCHWSTANIA - 04.04.2021r.

Msze św. w niedzielę: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00 i 19:00

Karpacz Górny (kaplica) – 9:00; Msze św. w dni powszednie: 7:00 i 17:00

1. Świętujemy radość WIELKIEJ NOCY! Zmartwychwstanie Pana naszego Jezusa Chrystusa!
  2. Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy
    Radości, która dostrzega piękno małych rzeczy,
    Nadziei, która nie gaśnie kiedy marzenia wydają się być dalekie,
    Pokoju, który koi kiedy wszystko wyprowadza z równowagi,
    Wiary, która daje oparcie, kiedy bezradność przeraża -
    oraz wiele więcej łask życzymy, my kapłani, całym sercem.
    Błogosławionych Świąt Wielkanocnych!
  3. W Poniedziałek Wielkanocny, drugi dzień Świąt – tradycyjnie czytamy list ks. Rektora KUL i zbieramy ofiary na seminarium oraz KUL. Msze jak w każdą niedzielę.
  4. Wyrażamy serdeczne słowa podziękowania ks. Krzysztofowi i naszym kochanym ministrantom za piękne przygotowanie liturgii Triduum Paschalnego oraz wykonanie dekoracji świątecznych!
  5. Msze św. w tygodniu o godz. 7:00 i 17:00!
  6. Rozprowadzamy obrazki z Ziemi świętej. Otrzymaliśmy je od chrześcijan z Ziemi świętej, którzy potrzebują pomocy. Obrazki są wyłożone przy wyjściu z kościoła. Dobrowolną ofiara możemy wesprzeć to dzieło!
  7. Polecamy świąteczną prasę: „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”.
  8. Wszystkim naszym drogim parafianom i przybyłym gościom życzymy raz jeszcze Błogosławionych Świąt Wielkanocnych!