Ogłoszenia duszpasterskie – 14.03.2021r.

IV Niedziela Wielkiego Postu - 14.03.2021r.                     

Msze św. w niedzielę: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00 i 19:00

Karpacz Górny (kaplica) – 9:00; Msze św. w dni powszednie: 7:00 i 17:00

 

  1. IV Niedziela Wielkiego Postu. O godz. 18:00 nabożeństwo Gorzkich Żali.
  2. ZAPRASZAMY na rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Będziemy je przeżywać w dniach 24-26 marca o godz. 9:00 i 17:00. Poprowadzi je ks. Jan KĘDZIEREWICZ, salezjanin, kapelan sióstr zakonnych w Miłkowie. Ze względów na obostrzenia nie chcieliśmy ich łączyć z niedzielą. Niech będą dla nas czasem duchowego przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Rozpoczniemy we środę. W czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, a w piątek zakończenie rekolekcji i spowiedź.
  3. We wtorek odbyło się na plebanii spotkanie z Radnymi naszego miasta. Tematem była osoba bł. Ks. Jerzego Popiełuszki. Chcemy zając się rozpropagowaniem jego osoby i faktu jego obecności w naszej parafii. Myślimy o zagospodarowaniu terenu przy kościele Serca Pana Jezusa i wykonaniu tam pomnika upamiętniającego jego wyjątkową osobę broniącą prawdy i wolności.
  4. Od środy – 17 marca rozpocznie „Tydzień Modlitw o Ochronę Życia”. W Uroczystość Zwiastowania Pańskiego będziemy modlić się o świętość życia!
  5. W piątek w Uroczystość św. Józefa ks. biskup Zbigniew Kiernikowski ogłosi w Krzeszowie ROK ŚW. JÓZEFA. Polecajmy się jego opiece.
  6. Nabożeństwa wielkopostne: Droga krzyżowa w piątek o godz. 16:30, po niej Msza św.. Nabożeństwo Gorzkich Żali w każdą niedzielę o godz. 18:00. Uczestnicząc w tych nabożeństwach możemy uzyskać odpust zupełny.
  7. Polecamy czasopisma: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”. Zachęcamy do nabycia świece CARITAS na Święta Wielkanocne – małe po 6, a duże po 12 zł.
  8. Wszystkim turystom i naszym drogim parafianom życzymy niedzieli pełnej Bożego pokoju i radości. Niech Pan Bóg nam błogosławi!
Podziel się: