Ogłoszenia parafialne – 21.02.2021r.

I Niedziela Wielkiego Postu - 21.02.2021r.                       

Msze św. w niedzielę: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00 i 19:00

Karpacz Górny (kaplica) – 9:00; Msze św. w dni powszednie: 7:00 i 17:00

  1. W Środę Popielcową rozpoczynamy okres WIELKIEGO POSTU! Dziś przeżywamy I Niedzielę tego okresu.
  2. Porządek Mszy świętych w tygodniu o godz. 7:00 i 17:00.
  3. Pragniemy podzielić się smutną wiadomością dotyczącą naszej kaplicy św. Wawrzyńca na Śnieżce. Otóż w miniony weekend dostały poważnie uszkodzone drzwi wejściowe do kaplicy. Informacje otrzymaliśmy od Panów z Obserwatorium na Śnieżce, którzy podejrzewają, że sprawcy mogli to zrobić tasakami uszkadzając drewno przy zamku oraz zewnętrzną strukturę drzwi. Postawa turystów jest tak zaskakująca, że w Obserwatorium grupa ludzi wybiła szybę, by wejść do środka! Przekazujemy wszystkim te informacje dzieląc się tym, co dzieje w postawie ludzi, którzy odwiedzają nasze Karkonosze!
  4. W piątek i sobotę naprawialiśmy rury centralnego ogrzewania. Firma wykonująca te naprawy stwierdziła, że instalacja jest już na tyle stara, że trzeba zastanowić się nad jej wymianą!
  5. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych. Droga krzyżowa w piątek o godz. 16:30, po niej Msza św. Nabożeństwo Gorzki Żali w każdą niedzielę o godz. 18:00. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  6. W tym czasie czterdziestodniowego przygotowania do Świąt Wielkanocnych zachęcamy do podjęcia postanowień wielkopostnych, które niech nam pomogą głębiej przeżywać ten czas.
  7. Polecamy prasę katolicką. Do nabycia są tygodniki: „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.
  8. Wszystkim turystom i naszym drogim parafianom życzymy pięknej niedzieli. Niech Pan Bóg nam błogosławi!
Podziel się: