Ogłoszenia duszpasterskie – 25.12.2020r.

BOŻE NARODZENIE - 25.12.2020r.

  1. Boże Narodzenie – czas, gdzie Bóg pragnie zamieszkać w życiu każdego z nas. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy życzyć wszystkim obecności Jezusa w naszym codziennym życiu. Niech Boże Dziecię przyniesie nam pokój, radość, cierpliwość, miłość. Niech nam Błogosławi na każdy dzień.
  2. Wyrażamy słowa podziękowania osobom, które pomogły nam przygotować kościół na święta. Dziękujemy księżom i ministrantom za przygotowanie dekoracji. Dziękujemy też czterem paniom, które wymyły i odświeżyły cały kościół na nasze świętowanie.
  3. Przekazujemy informacje, że ze względu na ograniczenia związane z Covidem nie będzie tradycyjnej wizyty kolędowej. Po feriach zimowych będziemy odprawiać każdego dnia Msze święte wieczorne w intencji rodzin z poszczególnych ulic Karpacza.
  4. Ze względu na obostrzenia na czas ferii od 28 grudnia do 16 stycznia Msze święte w tygodniu będziemy odprawiać o 9:00 i 17:00!
  5. W piątek I Dzień Świąt Bożego Narodzenia. Pierwsza Msza o 9:00, następnie o 10:30, 12:00, 17:00 i 19:00. W Karpaczu G. Msza o 9:00.
  6. Sobota – II Dzień Świąt, św. Szczepana, Msze jak w każdą Niedziele! W Karpaczu G. o 9:00. Tradycyjnie będzie czytany list Rektora KUL. Taca jest przeznaczona na KUL i Legnickie Seminarium Duchowne.
  7. Za tydzień Niedziela Świętej Rodziny. Módlmy się w tym dniu w sposób szczególny za nasze rodziny.
  8. Polecamy świąteczną pracę: „Niedzielę” i „Gościa niedzielnego”. Tygodniki są w cenie 10 zł.
Podziel się: