Ogłoszenia duszpasterskie – 20.12.2020r.

IV NIEDZIELA ADWENTU - 20.12.2020r.

1. Dziś IV Niedziela ADWENTU. Przed nami ostatnie adwentowe dni. Jeszcze 3 dni RORAT, które sprawujemy o godz. 17:00.
  2. OPŁATKI na wigilijny stół znajdują się w środku kościoła na stoliku. Dobrowolną ofiarę można złożyć do skrzynki.
  3. W zakrystii są do nabycia świece CARITAS – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Małe świece są w cenie 6 zł, duże 15 zł.
  4. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy Hotelowi „Nowa Królowa Karkonoszy” za ofiarowanie 60 paczek dla rodzin w potrzebie! Przekazaliśmy je wielu potrzebującym. 20 paczek przekazaliśmy do rodzin w potrzebie w Kowarach. Z serca dziękujemy za wsparcie!
  5. Rozpoczęliśmy odnowienie ławek w kościele. Chcemy przednią połowę ławek pomalować w kolorystyce, która jest w starej części kościoła. Wichura uszkodziła nam dach na plebanii. W tygodniu usunęliśmy usterki. Zwaliło się również duże drzewo, które również uporządkowaliśmy oraz porządkujemy cały teren przykościelny!
  6. W środę o 17:00 Msza św. z Nowenną do MB NP. i ostatnie RORATY!
  7. W czwartek Msza o 9:00. A wieczorem PASTERKA o 22:00 i 24:00. W Karpaczu Górnym Pasterka w tym roku o godz. 22:00!
  8. W piątek I Dzień Świąt Bożego Narodzenia. Pierwsza Msza o 9:00, następnie o 10:30, 12:00, 17:00 i 19:00. W sobotę – Drugi Dzień Świąt, św. Szczepana, Msze jak w każdą Niedziele!
  9. Za tydzień Niedziela Świętej Rodziny. Módlmy się w tym dniu w sposób szczególny za nasze rodziny.
  10. Zachęcamy do nabycia prasy: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.