Ogłoszenia duszpasterskie – 13.12.2020r.

III NIEDZIELA ADWENTU - 13.12.2020r.

1. Dzisiejsza Niedziela ADWENTU nazywana jest niedzielą radości. Wielkimi krokami zbliżamy się do Świąt Narodzenia Pańskiego.
  2. ZAPRASZAMY na RORATY. Msze roratnie odprawiamy codziennie, od poniedziałku do piątku, o godz. 17:00. Zachęcamy do uczestnictwa ze świecami czy tradycyjnymi lampionami!
  3. OPŁATKI na wigilijny stół znajdują się w środku kościoła na stoliku. Dobrowolną ofiarę można złożyć do skrzynki.
  4. W zakrystii są do nabycia świece CARITAS – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Małe świece są w cenie 6 zł, duże 15 zł. Ofiary są przeznaczone na pomoc dzieciom w ich rehabilitacji, leczeniu, stypendiach oraz w tym roku wędrują do dzieci z krajów Bliskiego Wschodu. Dziękujemy za ich nabycie.
  5. Przygotowaliśmy paczki na Święta dla rodzin w potrzebie. Można je odebrać na plebani od poniedziałku do środy w godzinach od 10:00 do 12:00! Bardzo serdecznie dziękujemy Hotelowi „Nowa Królowa Karkonoszy” za ofiarowanie paczek! Zachęcamy też innych do wsparcia rodzin w potrzebie w naszej parafii.
  6. Rozpoczęliśmy odnowienie ławek w kościele. Chcemy przednią połowę ławek pomalować w kolorystyce, która jest w starej części kościoła. Wichura uszkodziła nam dach na plebanii. W tygodniu usunęliśmy usterki. Zwaliło się również duże drzewo, które również uporządkowaliśmy oraz porządkujemy cały ogród. Została nam jeszcze naprawa ogrodzenia od strony szkoły.
  7. W środę o 17:00 Msza św. z Nowenną do MB NP.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
  9. Wszystkim dziś życzymy pełnej radości Niedzieli!