Ogłoszenia duszpasterskie – 6.12.2020r.

II NIEDZIELA ADWENTU 06.12.2020r.

1. Dziś II Niedziela ADWENTU, która wypada 6 grudnia. Przypominamy osobę św. Mikołaja. Wszystkim dziś życzymy dobroci serca na wzór św. Mikołaja. Po Mszy o 17:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i wystawienie Najświętszego Sakramentu do Mszy o 19:00.
  2. ZAPRASZAMY na RORATY. Msze roratnie odprawiamy codziennie, od poniedziałku do piątku, o godz. 17:00. Zachęcamy do uczestnictwa ze świecami czy tradycyjnymi lampionami!
  3. OPŁATKI na wigilijny stół znajdują się w środku kościoła na stoliku. Dobrowolną ofiarę można złożyć do skrzynki.
  4. W zakrystii są do nabycia świece CARITAS – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Małe świece są w cenie 6 zł, duże 15 zł. Ofiary są przeznaczone na pomoc dzieciom w ich rehabilitacji, leczeniu, stypendiach oraz w tym roku wędrują do dzieci z krajów Bliskiego Wschodu. Dziękujemy za ich nabycie.
  5. W naszej parafii przygotowujemy paczki na Święta dla rodzin w potrzebie. Już dziś dziękujemy za pomoc Hotelowi „Nowa Królowa Karkonoszy” za ofiarowanie paczek. Ze względu na nieorganizowanie tradycyjnej Wigilii, będziemy chcieli po następnej niedzieli przekazać paczki potrzebującym rodzinom. Zachęcamy do wsparcia w zbieraniu potrzebnych rzeczy dla rodzin w potrzebie.
  6. We wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o 7:00, 9:00 i 17:00. W środę o 17:00 Msza św. z Nowenną do MB NP.
  7. Zachęcamy do nabycia prasy: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
  8. Wszystkim życzymy Niedzieli pełnej dobroci i ofiarności serca!