Ogłoszenia duszpasterskie – 29.11.2020r.

I NIEDZIELA ADWENTU 29.11.2020r.

1. Dziś I Niedziela ADWENTU – rozpoczynamy w Kościele czasu radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.
  2. ZAPRASZAMY na RORATY. Msze roratnie odprawować będziemy codziennie, od poniedziałku do piątku, o godz. 17:00. Zachęcamy osoby dorosłe, które będą uczestniczyć we Mszy św. do przychodzenia ze świecami czy tradycyjnymi lampionami!
  3. Poświęcamy dziś opłatki na wigilijny stół. Znajdują się w środku kościoła na stoliku. Dobrowolną ofiarę można złożyć do skrzynki.
  4. Tradycyjnie na Święta Bożego Narodzenia rozprowadzane są świece – Wigilijne Dzieło Pomocy CARITAS. Zachęcamy do ich nabycia. Na razie są tylko małe świece w cenie 6 zł. Po niedzieli będą też duże.
  5. Zachęcamy do uczestnictwa w adwentowych rekolekcjach w formie internetowej. W tygodniku „Niedziela” mamy bardzo ciekawą propozycję 33-dniowych Rekolekcji w duchu zawierzenia M Bożej.
  6. W środę o 17:00 Msza św. z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
  7. W piątek okazja do spowiedzi z racji I-piątku miesiąca – rano przed Mszą o 7:00 i popołudniu od 16:00 do 17:00.
  8. W sobotę nie odwiedzimy chorych. Jeśli jest takie pragnienie prosimy zgłosić w zakrystii.
  9. Kancelaria ze względu na pandemię nieczynna. Ważne sprawy załatwiamy po Mszach świętych.
  10. Wspomnienia: pn. – św. Andrzeja, czw. – św. Franciszka Ksawerego.
  11. Zapowiedzi przedślubne: MAGDALENA PACZKOWSKA z Karpacza i ŁUKASZ KEBŁESZ.
  12. Zachęcamy do nabycia prasy: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
  13. Bóg zapłać wszystkim za wspólną modlitwę. Wszystkim życzymy błogosławionego Adwentu.