Ogłoszenia duszpasterskie – 22.11.2020r.

Niedziela Chrystusa Króla - 22.11.2020r.

1. Dzisiejsza Niedziela to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Zawierzajmy Chrystusowi Panu nasze życie, losy naszej Ojczyzny i świata.
  2. W środę o 17:00 Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  3. Kancelaria ze względu na pandemię nieczynna. Ważne sprawy załatwiamy po Mszach świętych.
  4. Przed nami ADWENT – czas radosnego oczekiwania na Boże Narodzenie. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu. Niech ten okres pomoże nam żyć w postawie oczekiwania na spotkanie z Panem. Na Mszy św. o godz. 12:00 będziemy modlić się w intencji ks. Krzysztofa, naszego wikariusza w dniu jego urodzin, prosząc Boga o potrzebne dla niego łaski.
  5. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: we wtorek – świętych męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.
  6. Zapowiedzi przedślubne: MAGDALENA PACZKOWSKA z Karpacza i ŁUKASZ KEBŁESZ.
  7. Zachęcamy do nabycia prasy: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
  8. Bóg zapłać wszystkim za wspólną modlitwę. Niech Chrystus Król króluje w naszych sercach! Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.