Ogłoszenia duszpasterskie – 15.11.2020r.

33 Niedziela zwykła -15.11.2020r.

1. Dzisiejsza 33 Niedziela okresu zwykłego, to przedostatnia Niedziela roku liturgicznego. Za tydzień obchodzić będziemy Uroczystość Chrystusa, Króla Wszechświata.
  2. Przed nami ostatnie dwa dnia modlitwy wypominkowej za zmarłych. WYPOMINKI jeszcze w poniedziałek i wtorek po Mszy o 17:00. Plan jest wywieszony w gablotce oraz na stronie parafialnej. Wyrażamy wdzięczność za wszystkie kartki wypominkowe i złożone ofiary. Za wszystkich polecanych zmarłych odprawione zostaną jeszcze w listopadzie 3 Msze św. z prośbą o dar nieba dla nich.
  3. W środę o 17:00 Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. Kancelaria ze względu na pandemię nieczynna. Ważne sprawy załatwiamy po Mszach świętych.
  5. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: we wtorek – św. Elżbiety Węgierskiej, w środę – bł. Karoliny Kózkówny, piątek – św. Rafała Kalinowskiego, a w sobotę – Ofiarowanie NMP.
  6. Zachęcamy do nabycia prasy: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
  7. Bóg zapłać wszystkim za wspólną modlitwę. Za pragnienie bycia z Jezusem Eucharystycznym. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia.