Ogłoszenia duszpasterskie – 08.11.2020r.

32 Niedziela zwykła - 8.11.2020r.

  1. Przeżywamy miesiąc listopad. To czas szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Niech ten miesiąc stanie się okazją do uzyskania odpustów. Możemy to uczynić nawiedzając kościół lub kaplicę, odmawiając modlitwę Ojcze nasz i Wierzę w Boga, przystępując do spowiedzi i komunii św. oraz modląc się w intencjach Ojca Św.
  2. Modlitwa wypominkowa za zmarłych codziennie od poniedziałku do piątku po Mszy o 17:00. Plan jest wywieszony w gablotce oraz na stronie parafialnej. Kartki wypominkowe prosimy wrzucić do skrzynki znajdującej się przed obrazem Matki Bożej przy wejściu do kościoła lub na tacę.
  3. Kancelaria ze względu na pandemię nieczynna. Ważne sprawy załatwiamy po Mszach świętych.
  4. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
  5. Wszystkim obecnym w naszej świątyni na Eucharystii z serca dziękujemy! Życzymy wielu łask od Chrystusa w tej dziwnej rzeczywistości, którą przeżywamy. Niech Bóg nas umacnia swoimi łaskami.
Podziel się: