Ogłoszenia duszpasterskie – 1.11.2020r.

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - 1.11.2020r.

  1. Rozpoczynamy miesiąc listopad. To czas szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Zachęcamy do modlitwy w ich intencjach. Niech ten miesiąc stanie się okazją do uzyskania odpustów. Możemy to uczynić nawiedzając kościół lub kaplicę, odmawiając modlitwę Ojcze nasz i Wierzę w Boga, przystępując do spowiedzi i komunii św. oraz modląc się w intencjach Ojca Świętego.
  2. Dziś po Mszy o 17:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najświętszego Sakramentu do Mszy o godz. 19:00.
  3. Jutro Dzień Zaduszny – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze jutro o 7:00, 9:00 i 17:00!
  4. Od środy rozpoczynamy modlitwę wypominkową za zmarłych z naszych rodzin. Wypominki po Mszy o 17:00. Plan jest wywieszony w gablotce oraz na stronie parafialnej. Kartki wypominkowe prosimy wrzucić do skrzynki znajdującej się przed obrazem Matki Bożej przy wejściu do kościoła lub na tacę.
  5. W piątek przypada I-piątek miesiąca. Spowiedź rano przed Mszą o 7:00 i popołudniu od godz. 16:00 do 17:00.
  6. W sobotę, z racji pandemii, nie odwiedzimy naszych chorych!
  7. Kancelaria ze względu na pandemię nieczynna. Ważne sprawy załatwiamy po Mszach świętych.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
  9. W tych dniach refleksji nad naszą przemijalnością wszystkim życzymy pokoju w sercu. Polecamy również film pt.: „Czyściec”. Można go obejrzeć do czwartku w kinie Helios w Jeleniej Górze.
Podziel się: