Ogłoszenia duszpasterskie – 11.10.2020r.

XXVIII Niedziela zwykła – 11.10.2020r.

1. Przeżywamy dziś NIEDZIELĘ PAPIESKĄ. W całej naszej ojczyźnie zbieramy do puszek ofiary dla zdolnej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin na tzw. Fundusz Stypendialny. Po Mszy o godz. 12:00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się w tym roku szkolnym do I komunii św. Po Mszy o 17:00 nabożeństwo różańcowe.
  2. Dziś możemy skosztować „Papieską kremówkę” – jest to cegiełka dla Katolickiej Szkoły św. Pankracego w Jeleniej Górze. Zachęcamy do wsparcia!
  3. Zapraszamy do codziennej modlitwy różańcowej. Różaniec codziennie o godz. 17:00 od poniedziałku do soboty, po nim Msza św. W niedziele natomiast modlimy się na różańcu po Mszy o 17:00.
  4. Za tydzień po modlitwie różańcowej zapraszamy na spotkanie wszystkie osoby należące do Żywego Różańca na wspólne spotkanie na plebanii.
  5. Wspomnienia świętych tym tygodniu: wtorek – bł. Honorata Koźmińskiego, czwartek – św. Teresy od Jezusa, piątek – św. Jadwigi Śląskiej, sobota – św. Ignacego Antiocheńskiego.
  6. W kościele możemy zauważyć różańce wykonane przez dzieci naszej szkoły. Zachęcamy dzieci do włączenia się w ten Konkurs na wykonanie Różańca. Za tydzień na Mszy o 12:00 ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród.
  7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. W „Niedzieli” polecamy artykuł o niesamowitym włoskim 15-latku, a w „Gościu niedzielnym” dołączony jest piękny film „Ziemia Maryi”.
  8. Naszym parafianom i drogim gościom przybyłym do Karpacza życzymy pięknej, radosnej i błogosławionej niedzieli.