Ogłoszenia duszpasterskie – 04.10.2020r.

XXVII Niedziela zwykła – 04.10.2020r.

  1. Łączymy się na modlitwie w 27 Niedzielę okresu zwykłego. Dziś po Mszy o 17:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i nabożeństwo różańcowe z członkami wspólnoty różańcowej przed Najświętszym Sakramentem.
  2. Dzieci, które przystąpiły do I komunii św. zakończyły „Biały tydzień”. Dziękujemy za codzienne spotkanie na Eucharystii. Wyrażamy również podziękowanie rodzicom za Dar I komunii św. dla naszej parafii jakim jest ornat Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Zapraszamy do codziennej modlitwy różańcowej. Różaniec codziennie o godz. 17:00 od poniedziałku do soboty, po nim Msza św. W niedziele natomiast modlimy się na różańcu po Mszy o 17:00.
  4. Za tydzień będziemy obchodzić NIEDZIELĘ PAPIESKĄ. W całej naszej ojczyźnie zbieramy do puszek ofiary dla zdolnej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin na tzw. Fundusz Stypendialny. Również za tydzień ZAPRASZAMY rodziców i dzieci na Mszę o godz. 12:00 przygotowujących się w tym roku szkolnym do I komunii św.
  5. Wspomnienia świętych tym tygodniu: poniedziałek – św. Faustyny, środa – MB Różańcowej.
  6. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
  7. Naszym parafianom i drogim gościom przybyłym do Karpacza życzymy pięknej, radosnej i błogosławionej niedzieli.
Podziel się: