Ogłoszenia duszpasterskie – 27.09.2020r.

XXVI Niedziela zwykła – 27.09.2020r.

  1. Ochodzimy 26 Niedzielę okresu zwykłego. Na Mszy o godz. 10:30 dzieci klas piątych świętują Rocznicę komunii św. Natomiast o godz. 12:00 dzieci, które wczoraj przeżywały swoją I komunię św. trwają w „Białym Tygodniu”. Dzieci zapraszamy na codzienną Mszę w tygodniu o 17:00.
  2. We środę o 17:00 Msza św. z nabożeństwem ku czci MB Nieustającej Pomocy.
  3. Przed nami miesiąc październik – miesiąc różańcowy! Od czwartku zapraszamy do codziennej modlitwy różańcowej dzieci, młodzież, nasze rodziny. RÓŻANIEC codziennie o godz. 17:00, po nim Msza św.
  4. We czwartek o 17:00 modlimy się w modlitwie różańcowej a następnie na Mszy w intencji powołań kapłańskich. Po Mszy spotkanie TP WSD na plebanii.
  5. W piątek okazja do spowiedzi św. z racji pierwszego piątku miesiąca. Rano spowiedź przed Mszą o 7:00 i popołudniu od 16:00. Pragniemy wprowadzić zwyczaj wystawienia Najświętszego Sakramentu na czas spowiedzi. A o 17:00 rozpoczniemy modlitwę różańcową. W piątkowy wieczór na Mszy św. modlić się będziemy w int. ks. Proboszcza w dniu jego urodzin. Serdecznie zapraszamy wspólnotę parafialną do modlitwy!
  6. W sobotę rano odwiedzimy naszych chorych z komunią św.
  7. Następna niedziela to pierwsza miesiąca. Po Mszy o 17:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i wspólna modlitwa z członkami wspólnoty różańcowej przed Najświętszym Sakramentem. Natomiast za dwa tygodnie obchodzić będziemy Dzień Papieski.
  8. Wspomnienia świętych tym tygodniu: poniedziałek – św. Wacława, wtorek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, środa – św. Hieronima, czwartek – św. Teresy, piątek – św. Aniołów Stróżów.
  9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej: „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”.
Podziel się: