Ogłoszenia duszpasterskie – 23.08.2020r.

XXI Niedziela zwykła – 23.08.2020r.

 1. Świętujemy w Kościele 21 Niedzielę okresu zwykłego.
 2. Porządek Mszy św. w Karpaczu w okresie wakacyjnym:
  Msze św. w niedziele odprawiamy o godz.: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00 i 19:00. W Górnym Karpaczu w kaplicy Msza św. o 9:00.
  Msze św. w tygodniu o godz. 9:00 i 19:00!
 3. We środę o 19:00 Msza św. z nabożeństwem ku czci MB Nieustającej Pomocy.
 4. Zapowiedzi przedślubne: Bartłomiej Pelczarski i Karina Przygoda oraz Michał Krysiak i Marta Głuszczak z Karpacza.
 5. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: poniedziałek – święto św. Bartłomieja, środa – uroczystość NMP Częstochowskiej, czwartek – św. Moniki, piątek – św. Augustyna, sobota – męczeństwo św. Jana Chrzciciela.
 6. Polecamy prasę katolicką. W tygodniki „Niedziela” znajdują się 2 artykuły o naszej parafii – o Odpuście św. Wawrzyńca na Śnieżce oraz o adoracji w intencji pokoju przy Jezusie w Monstrancji z Medjugorie: Maryi, Królowej Pokoju. A w „Gościu Niedzielnym” polecamy artykuł z ks. Krzysztofem Antończakiem, naszym dawniejszym wikariuszem o wydarzeniu eucharystycznym w Legnicy.
 7. Przed nami ostatni, pełny tydzień wakacji. Naszym parafianom życzymy błogosławionej niedzieli i spokojnego tygodnia. A turystom przybyłym do Karpacza, życzymy udanego pobytu, odpoczynku i pięknej pogody.
Podziel się: