Ogłoszenia duszpasterskie – XIX Niedziela zwykła – 09.08.2020r.

Ogłoszenia duszpasterskie – XIX Niedziela zwykła – 09.08.2020r.
1. Dziś obchodzimy w Kościele 19 Niedzielę okresu zwykłego.
2. Porządek Mszy św. w Karpaczu w okresie wakacyjnym:
Msze św. w niedziele odprawiamy o godz.: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00 i 19:00. W Górnym Karpaczu w kaplicy Msza św. o 9:00.
Msze św. w tygodniu o godz. 9:00 i 19:00!
3. We środę o 19:00 Msza św. a nabożeństwem ku czci MB Nieustającej Pomocy.
4. Dziś na Śnieżce „ADORACJA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE”! W dniu święta św. Teresy Benedykty od Krzyża, wrocławianki i Patronki Europy o godz. 12:00 Msza św. na Śnieżce! Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu w monstrancji z Medjugorie – Maryi Matki Pokoju. Adorację zakończy Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00. ZAPRASZAMY!
5. 10 sierpnia, tradycyjnie w święto Patrona Karpacza św. Wawrzyńca, na ŚNIEŻCE będziemy sprawować uroczystą Mszę św. godz. 12:00 pod przewodnictwem ks. bpa Zbigniewa Kiernikowskiego. Przekazujemy kilka bardzo ważnych komunikatów: ze względu na coraz większe zarażenia i zagrożenia prosimy osoby starsze o niewybieranie się na Śnieżkę. Uczestników liturgii prosimy o przestrzeganie zasad higieny i założenie maseczek na twarz. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
6. Zapowiedzi przedślubne: Andrzej.
7. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: poniedziałek – św. Wawrzyńca, wtorek – św. Klary, piątek – św. Maksymiliana
8. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze w porządku niedzielnym.
9. Polecamy prasę katolicką. W tygodniku „Niedziela” jest artykuł z kazaniem ks. Proboszcza wygłoszonego w Krzeszowie z okazji święta św. Marii Magdaleny.
10. Błogosławionej niedzieli życzymy naszym parafianom. Przybyłym do Karpacza turystom, życzymy udanego pobytu, odpoczynku i pięknej pogody.

Podziel się: