Ogłoszenia duszpasterskie – 02.08.2020r.

XVII Niedziela zwykła – 02.08.2020r.

1. Dziś obchodzimy 17 Niedzielę okresu zwykłego. Po Mszy o 17:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i adoracja Najśw. Sakr. Do Mszy o godz. 19:00.
  2. Porządek Mszy św. w Karpaczu w okresie wakacyjnym:
    Msze św. w niedziele odprawiamy o godz.: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00 i 19:00. W Górnym Karpaczu w kaplicy Msza św. o 9:00.
    Msze św. w tygodniu o godz. 9:00 i 19:00!
  3. We wtorek o 19:00 zapraszamy na Mszę w int. ks. Proboszcza z ok. Patronalnego święta św. Jana Marii Vianneya.
  4. We środę na Mszy o 19:00 nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy.
  5. W niedzielę 9 sierpnia, zapraszamy na ADORACJĘ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE”! W dniu święta św. Teresy Benedykty od Krzyża, wrocławianki i Patronki Europy będziemy przeżywać niecodzienne wydarzenie. O godz. 12:00 będziemy sprawować Mszę św. w kaplicy św. Wawrzyńca na Śnieżce! Będziemy modlić się za Europę. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu w monstancji z Medjugorie. Adorację zakończymy Koronką do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00. ZAPRASZAMY NA ŚNIEŻKĘ!
  6. 10 sierpnia, tradycyjnie w święto św. Wawrzyńca, na ŚNIEŻCE będziemy sprawować uroczystą Mszę św. godz. 12:00 pod przewodnictwem ks bpa Zbigniewa Kiernikowskiego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  7. Zapowiedzi przedślubne: Grzegorz Kołtowski z Jeleniej Góry i Anna Supeł z Karpacza.
  8. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: wtorek – św. Jana Marii Vianneya, czwartek – Przemienienia Pańskiego, sobota – święto św. Dominika.
  9. Polecamy prasę katolicką – tygodniki „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego”, które są wyłożone przy wyjściu z kościoła.
  • Błogosławionej niedzieli życzymy naszym parafianom. Przybyłym do Karpacza turystom, życzymy udanego pobytu, odpoczynku i pięknej pogody.