Ogłoszenia duszpasterskie – 7.06.2020r.

Uroczystość Trójcy Świętej – 7.06.2020r.

  1. Dziś Niedziela, która jest okazją podkreślenia, że nasz kult i modlitwa jest zanoszona do Boga w Trójcy Świętej Jedynego.
  2. Msze św. w niedziele sprawujemy o godz. 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 17:00.
  3. W tygodniu Msze w kościele parafialnym o godz. 9:00. Natomiast o godz. 17:00 Msze odprawiamy w kościele NSPJ od poniedziałku do piątku. Po Mszy nabożeństwo czerwcowe ku czci Serca Jezusowego. W sobotę i niedziele Msze o 17:00 celebrujemy w kościele parafialnym, a po nich litania do Serca Jezusowego.
  4. Obraz św. Wawrzyńca – Patrona naszego miasta, umieściliśmy w bocznym ołtarzu. To „mały cud”, gdyż próbując go tam usadowić wsunął nam się z ramą bez żadnego umocowania i tam pozostał. Niech on wstawia się za nami i odbiera tez od nas cześć, skoro od ponad 300 lat jego kult cieszy się tak wielkim szacunkiem wiernych wędrujących na Śnieżkę z Polski, Czech i Niemiec.
  5. We czwartek BOŻE CIAŁO. Msze św. o 7:30, 9:00, 10:30 i 17:00. Mając na uwadze różne obostrzenia, chcemy w tym roku, po Mszy o 10:30, wyruszyć z procesją do kościoła NSPJ. Serdecznie zapraszamy do wspólnej procesji.
  6. Za tydzień na Mszy św. o 10:30 dwójka dzieci naszej parafii przyjmie sakrament I komunii św. Bardzo się cieszymy i gratulujemy rodzicom.
  7. Wszystkim naszym parafianom i gościom wypoczywającym w Karpaczu, życzymy otwartości serc w tym szczególnym miesiącu czerwcu, w którym oddajemy cześć Sercu Jezusowemu.
Podziel się: