Ogłoszenia duszpasterskie – 24.05.2020r.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 24.05.2020r.

  1. Dziś świętujemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Wpatrujmy się z Jezusem w cel naszej ziemskiej pielgrzymki i prośmy Boga o Boże łaski na nasze codzienne drogi życia. Po Mszy św. o godz. 17:00 nabożeństwo majowe.
  2. W niedziele Msze święte sprawujemy o: 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 17:00.
  3. W miesiącu maju, Msze w tygodniu odprawiamy o: 9:00 i 17:00.
  4. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy o 17:00, czyli ok. godz. 17:30.
  5. We środę na nabożeństwie majowych również Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  6. W sobotę na Mszy św. o 17:00 modlić się będziemy za naszych kapłanów z okazji święceń kapłańskich. W tym właśnie dniu przypada 22 rocznica święceń kapłańskich ks. Proboszcza i ks. Piotra, a ks. Krzysztof świętuje 11 rocznicę swoich święceń. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, z po Mszy zapraszamy na poczęstunek przy kawie i cieście!
  7. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Sienkiewicz z Miłkowa i Paulina Szczepaniak z Karpacza.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Jest „Niedziela” i „Gość niedzielny”.
  9. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: wtorek – św. Filipa Nereusza, Piątek – św. Urszuli Ledóchowskiej.
  10. Za tydzień Uroczystość Zasłania Ducha Świętego i nasz dzień ODPUSTU PARAFIALNEGO! Na Mszy św. o godz. 12:00 przewodniczyć będzie ks. Mieczysław Bętkowski – wcześniejszy Dziekan. Będziemy polecać całą naszą parafię wstawiennictwu Maryi oraz prosić o światło Ducha Świętego.
Podziel się: