Ogłoszenia duszpasterskie – 03.05.2020r.

IV Niedziela Wielkanocna – 03.05.2020r.

  1. Jednoczy nas dziś IV Niedziela Wielkanocna. To także pierwsza niedziela miesiąca – po Mszy o 17:00 zmiana tajemnic Żywego Różańca i nabożeństwo majowe.
  2. W maju Msze w tygodniu odprawiamy o 9:00 i 17:00. W niedziele Msze o 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 17:00.
  3. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy o 17:00, czyli ok. godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Towarzyszy nam w tym miesiącu obraz Matki Bożej Częstochowskiej, który 110 lat temu, tyle, co ma nasz kościół parafialny, został koronowany 22 maja 1920 roku koronami papieskimi podarowanymi przez papieża Piusa X na Jasnej Górze.
  4. Wykorzystujemy czas wolny do robienia porządków. Wyrażamy wdzięczność Patrykowi Jasińskiemu za porządki wokół naszego kościoła. Oczyściliśmy schody, krawężniki, pozamiataliśmy cały plac. Przekazujemy również wiadomość, że zamknęliśmy noclegownię, która przez zimę służyła bezdomnym w dawnej Galerii Jana Pawła II. Została posprzątana po wielkim bałaganie przez Patryka i jego kolegę Kubę Jabłońskiego. Dziękujemy im za wykonane prace.
  5. Wspomnienia świętych w tym tygodniu: poniedziałek – św. Floriana, środa – święto świętych Filipa i Jakuba, piątek – uroczystość św. Stanisława głównego Patrona Polski.
  6. Zapowiedzi przedślubne: Janusz Kubiak i Joanna Łasisz z Karpacza, Cezary Suchara ze Starej Kamienicy i Joanna Kawa, Paweł Solatycki i Oktawia Pałczyńska z Karpacza.
Podziel się: