Ogłoszenia duszpasterskie – 19.04.2020r.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 19.04.2020r.

  1. Dziś Niedziela Bożego Miłosierdzia. Msze o 7:30, 9:00, 10:30, 12:00 i 17:00. Zawierzamy Bożemu Miłosierdziu siebie, nasze rodziny, parafię, nasze miasto Karpacz i całą naszą Ojczyznę. Niech łaska Bożego Miłosierdzia nas oczyszcza i odnawia, a zmarłym da dar nieba! Po Mszy o 17:00 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  2. Od jutra zwiększa się ilość osób uczestniczących na Mszy św. w kościele. W liturgii może uczestniczyć 30 osób.
  3. Msze święte w tygodniu odprawiamy codzienne o godz. 9:00. We środę dodatkowo Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. Po niedzieli otrzymamy z Legnickiej Kurii Biskupiej wytyczne dotyczące I komunii św. Przekażemy je w najbliższym czasie.
  5. W sobotę – jak słyszeliśmy w liście ks. Biskupa Legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego – w Świdnicy odbędzie się ingres biskupa Marka Mendyka. Polecamy go naszej modlitwie.
  6. Z prasy katolickiej polecamy do czytania tygodnik „Niedzielę”.
  7. W tym trudnym czasie doświadczenia choroby koronawirusa, zapewniamy naszych Parafian o naszej, kapłańskiej, codziennej modlitwie różańcowej. Niech Miłosierny Pan udziela nam swoich obfitych łask.
Podziel się: